DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Spolek co uvízli

Ičo: 03600998

Je spolek, jehož členové jsou lidé, kteří na základě dobrovolné sousedské výpomoci pomáhají, a ti, kteří pomoc potřebují. Našim členům bez střechy nad hlavou, jež mají dobrou vůli pracovat na tom, aby na ulici žít nemuseli, se snažíme pomoci zařadit se do normálního života nebo alespoň zabránit ještě většímu zhoršení jejich životní situace.

Tito naši členové dobrovolně vykonávají prospěšnou činnost jako např. hrabání listí, zametání chodníků a ulic, úklid sněhu atd.

Pro tyto členy se snažíme zabezpečit dostatek jídla, oblečení a finančních prostředků k zajištění jejich potřeb (pokud nás požádají pomůžeme jim s jednáním na úřadech nebo s vyřizováním dokladů, obvoláváním a objížděním potencionálních zaměstnavatelů, zajištěním ubytování, dopravou do práce, dopravou na úřady, pokoušíme se jim pomoci, aby opustili své závislosti…)

Pokud byste měli chuť a zájem, můžete se připojit také: Přispěním konkrétnímu člověku v tíživé situaci na konkrétní věc, kterou potřebuje, či pomoci se zajištěním jídla, oblečení a nářadí k práci nebo finančních prostředků na nezbytně nutné záležitosti k provozování smysluplného chodu spolku (elektrický proud, voda, vytápění atd.). Rádi mezi nás přivítáme i ty, kteří by se chtěli přidat také jako dobrovolníci.

„Blaze vám, chudí, neboť vaše je království Boží."

Lukáš 6:20